UWAGA ZMIANA MIEJSCA I TERMINU WARSZTATÓW

Serdecznie zapraszamy osoby chore na celiakię oraz rodziców dzieci chorych na celiakię z miasta Bydgoszczy na warsztaty kulinarne w ramach projektu Akademia Życia z Dietą Bezglutenową w dniu 9.09.2019 (poniedziałek) - godzina rozpoczęcia - 17:00.

Warsztaty poprowadzi Mistrz Kulinarny Marcin Szukaj - właściciel restauracji KUCHNIA by Szukaj; założyciel BULWAR BISTRO oraz Honorowy Konsul Kuchni Polsko-Arabskiej.

Tematem przewodnim najbliższych warsztatów będą LETNIE SMAKI W BEZGLUTENOWEJ KUCHNI,

a w programie:

- dorsz w sosie limonkowym

- arabska sałatka tabbouleh w bezglutenowej wersji

- truskawki pod zabajone

  

Warsztaty odbędą się w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 76 - w Szkole Gotowania Papryka Bydgoszcz (UWAGA - ZMIANA MIEJSCA WARSZTATÓW).

Udział w warsztatach jest nieodpłatny - koszt udziału w warsztatach, który wynosi 200,00 zostanie pokryty z dotacji oraz ze środków własnych Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: dietetyk@dietabezglutenowa.pl.

Pierwszeństwo mają członkowie Stowarzyszenia „Przekreślony Kłos” (osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia muszą udokumentować, że spełniają warunki dla beneficjentów, tj. są osobami chorymi na celiakię lub rodzicami dzieci chorych na celiakię oraz mieszkają na terenie miasta Bydgoszczy).

Zadanie jest dofinansowane z Urzędu Miasta Bydgoszczy.

projekt i realizacja: MPMedia