BEZGLUTENOWE MIKOŁAJKI 2017

Zarząd Stowarzyszenia „Przekreślony Kłos” przypomina rodzicom, że tegoroczne BEZGLUTENOWE MIKOŁAJKI odbędą się w sobotę 2 grudnia w JUMPIN PLACE (Parku Trampolin) w Bydgoszczy przy ulicy Augusta Zygmunta 2 (w pobliżu dworca PKP Bydgoszcz Główna). Zbiórka o godzinie 10:25, prosimy o punktualne przybycie.

Dzieci będą bawić się pod okiem trenera oraz opiekunów w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu, co dostarczy im niezapomnianych wrażeń.

Uczestniczące w imprezie dzieci prosimy, aby były ubrane w koszulki stowarzyszenia, spodnie dresowe lub leginsy oraz koniecznie miały skarpetki antypoślizgowe. W przypadku braku takich skarpetek będzie można je nabyć na miejscu w cenie 7 złotych.

UWAGA:

1/ Dzieci w wieku od 3-ciego do ukończenia 7-ego roku życia mogą korzystać z atrakcji Parku tylko i wyłącznie z ciągłą osobistą asystą rodzica lub opiekuna prawnego, którzy są obecni wraz z dzieckiem podczas ćwiczeń na trampolinach.

2/ Dzieci od ukończenia 7-ego roku życia do ukończenia 13-tego roku życia mogą korzystać z atrakcji Parku tylko i wyłącznie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic lub opiekun prawny nie musi być stale obecny z dzieckiem podczas ćwiczeń na trampolinach, wymagana jest jednak jego stała obecność na terenie Parku. W przypadku, gdy rodzic chce korzystać z ćwiczeń musi pokryć koszty biletu wstępu.

3/ Dzieci od ukończenia 13-ego roku życia aż do osiągnięcia pełnoletniości mogą korzystać z atrakcji Parku także w nieobecności rodzica lub opiekuna prawnego jednakże pod warunkiem udzielenia przez rodzica lub opiekuna prawnego pisemnej zgody. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez Park formularzu. Formularze zgody dostępne są w recepcji Parku oraz w wersji elektronicznej, do pobrania ze strony www.jumpinplace.pl (zakładka OFERTA, pozycja DOKUMENTY).

Po zabawie dzieci zapraszamy na bezglutenowy słodki poczęstunek, a na zakończenie otrzymają słodycze od Mikołaja przygotowane przez firmę Dr. Schär oraz Stowarzyszenie. Impreza jest nieodpłatna.

Rodziców zapisanych dzieci koniecznie prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału dziecka w terminie do 25 listopada – tel.: 602 623 218.

Brak potwierdzenia będzie traktowany jako rezygnacja z udziału w imprezie.

Zdjęcia udostępnił JUMPIN PLACE (Park Trampolin) w Bydgoszczy

projekt i realizacja: MPMedia